הצהרת נגישות

צוות 'המרפאה מכבים' מכבד את כל אדם באשר הוא, ומתייחס לכל אחד ואחת בצורה שוויונית. אנחנו ב'המרפאה במכבים בע'’ממחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות ממגוון השירותים שאנו מציעים לכלל לקוחותינו בנקודות שירות ומכירהבאתר האינטרנט ובמוקדי השירות הטלפוניכרבע מהאוכלוסייה בישראל נתקלת בקשיי נגישות לאינטרנטלקויי ראייהלקויי שמיעהאנשים עם מוגבלות מוטוריתבני הגיל השלישי ועוד.

בהתאם להוראת החוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, ביצענו התאמות נגישות כך שאדם בעל מוגבלות יקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

נגישות באתר www.hamarpea.com

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 (סימן ג': שירותי האינטרנט),

האתר מותאם לדרישות הנגישות תקן 5568 ברמה AA על פי הנחיות WCAG 2.1

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, אקספלורר 9 ומעלה.

השקענו כמות משאבים משמעותית בכדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

אנו מעמידים לרשותכם רכיב נגישות מתקדם של חברת UserWay הנגשת אתרים, המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותו להנחיות הנגשת תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של UserWay על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינת הדף. תפריט הנגישות והטכנולוגיה שמופעלת על האתר מאפשרים אופציות רבות כגון:

התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד אפשרויות רבות, תוסף נגישות תומך בתוכנות קורא מסך: JAWS, NVDA ועוד.

אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותתקלו בחלקים שטרם הונגשו.

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה.

לציין כי 'המרפאה במכבים' היא חברה קטנה שלא חל עליה חובת מינוי רכז/ת נגישות. אם זאת, צוות המרפאה עומד לרשותכם בכל שאלה של נגישות וניתן ליצור קשר לפי הפרטים שרשומים למטה בעמוד זה.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:

תיאור הבעיה

מהי הפעולה שניסיתם לבצע?

באיזה דף גלשתם?

סוג וגרסה של הדפדפן

מערכת הפעלה

סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

נגישות פיזית במרפאה במרכז רננים, מודיעין

– המרפאה נמצאת בקומת קרקע במרכז רננים,  ונגיש באמצעות שיפוע מותאם לכיסא גלגלים.

– 4 מקומות חנייה לנכים בחניון צמוד למרפאה (חניון המערבי).

– קיימת נגישות רצופה מהחנייה למרפאה לרבות חדרי הטיפול.

– קיימים שירותים מונגשים במרכז המסחרי 'רננים' שיש להם גישה באמצעות מעלית מטרים ספורים מהמרפאה

בתוך המרפאה:

– קבלה נגישה בחדר פרטי

– מכשיר לולאת השראה לאנשים עם מוגבלות שמיעה

– התניידות קלה במעברים של המרפאה

– בכל חדר בדיקה מיטה חשמלית נגישה לבדיקה גופנית והטיפולים השונים

– חיות שירות מתקבלים בכיף

אמצעי תקשורת איתנו שלא בדרך קול / טלפון:

כיצד להתלונן:

תהליך הנגשה לא נגמרת אף פעם מבחינתינו ואם יש לך משוב כיצד אנחנו יכולים לשפר את הנגישות והשירות שלנו במרפאה , נשמח אם תגידו לנו, באמצעות דוא"ל: special@hamarpea.com או במאצעות הטופס בתחתית הדף.

טופס פניה: