גידולי ערובת עין

כלזיון הינו מצב רפואי בו מצטברות הפרשות על שפת העפעף אשר חוסמות את בלוטות השומן באזור ויוצרות פקק שנראה כמו גוש דלקתי המזוהה לעיתים כשעורה. הכלזיון עצמו אינו מדבק אך לרוב מופיע בעקבות דלקת ממשוכת בעין, כאשר תסמיניו כוללים בין היתר רגישות למגע, תחושת גרד בלתי פוסקת, אדמומיות ונפיחות. 

במקרים מסוימים ניתן לטפל בכלזיון באמצעות קומפרסים חמים שממיסים את פקק השומן בשילוב משחה אנטיביוטית. במידה והשעורה הכלואה אינה חולפת, מומלץ להתייעץ עם מומחה לרפואת עיניים ואקולופלסטיקה ולשקול הסרה כירורגיתניתוח זעיר בהרדמה מקומית בו מתבצע ניקוז של הבלוטה ושחזור לרקמת העור הפגומה.

במרפאה של ד"ר ליאת אטס פוקס ניתן לקבל טיפול מקיף להסרת כלזיון ללא צורך בהפנייה או הכנות מוקדמות, ולצאת כבר באותו יום עם תחושת הקלה עצומה וללא צורך בחבישה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.

לפני ואחרי:
הסרת נגעים ושומות

מידע על גידולי ערובת עין

סוג טיפול

הסרת עור עודף בעפעפיים עליונים ולעיתים הסרת בלט שומן ליצירת מראה מורם וטבעי

משך הניתוח

עד שעה

הרדמה

מקומית / טשטוש / כללית

מהלך הניתוח והתאוששות

טרם הניתוח מתבצע סימון מוקפד ומדויק באזור העפעפיים על פי מיקומי הסרת העור. לאחר הרדמת האזור נעשה חיתוך ותפירה, מריחת משחה אנטיביוטית והנחת קומפרס קר לכשעתיים.

תקופת החלמה

המטופל משתחרר הביתה כעבור כמה שעות ולמשך יומיים נדרש להשאיר ראש מורם ולהניח קומפרסים קרים מידי שעה. עד הסרת התפרים כשבוע וחצי לאחר הניתוח יש להמשיך עם מריחת המשחה על בסיס יומי, ללא פעילות גופנית ושפשוף אזור העיניים.

**חשוב לציין שעבור כל מטופל/ת אופן ביצוע הניתוח מותאם אישית ועשוי להיות שונה מהמידע שמוצג כאן למעלה.

ד"ר ליאת אטס-פוקס היא רופאת עיניים מומחית באוקולופלסטיקה ואסתטיקה רפואית, אשר מציעה במרפאתה מעטפת מלאה עבור מגוון טיפולים כירוגיים ולא-כירורגיים לאחר אבחון מקיף, כולל ייעוץ וליווי אישי של צוות מקצועי וציוד מתקדם.

אנחנו כאן לתת מענה

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך