ניתוח עפעפיים תחתונים "שקיות"

"שקיות" מתחת לעיניים הינה תופעה שכיחה וטבעית שרבים מאיתנו מתמודדים איתה במוקדם או במאוחר בחיינו. לאורך השנים הרקמות שמתחת לארובת העין בהדרגה מתרופפים וכתוצאה גורמים לצניחת השומן באזור. 

ניתוח עפעפיים תחתונים, או בשמו הרפואי ניתוח בלפרופלסטי תחתון, זהו הליך כירורגי הדורש מומחיות בהכרת מבנה העין, על מנת להסיר את השומן שצנח ולהדק את העור באופן שמשיב את הרעננות לפנים ואינו מזיק לתפקוד.

למי שמעוניין בתוצאות אסתטיות מקיפות, ניתן לשלב את ניתוח העפעפיים התחתונים עם ניתוח עפעפיים עליונים והרמת גבות, בנוסף לטיפולים אסתטיים לא פולשניים כמו בוטוקס, חומצה היאלורונית ו-Sofwave.

יש משהו בשלווה של ד"ר ליאת, בפשטות שבה היא הסבירה לי את התהליך, בנינוחות שבה תיאמה את ציפיותיי למציאות הרצויה, שיצר אצלי תחושת ביטחון שהגעתי למקום הנכון.

שבוע לאחר ניתוח

לפני ואחרי:
ניתוח עפעפיים תחתונים

מידע נוסף על ניתוח עפעפיים תחתונים

סוג טיפול

הסרת שומן צונח באזור העפעפיים התחתונים והידוק העור למראה חלק ומורם

משך הניתוח

שעה וחצי

הרדמה

טשטוש / כללית

מהלך הניתוח והתאוששות

טרם הניתוח מתבצע סימון מוקפד ומדויק באזור העפעפיים על פי מיקומי הסרת השומן והעור, עם הערכת רפיון העפעף למניעת סיבוכים עתידיים. לאחר ההרדמה, נעשה חיתוך, הסרת השומן והידוק העפעף, ולבסוף מריחת משחה והתאוששות של כמה שעות.

תקופת החלמה

המטופל משתחרר הביתה כעבור כמה שעות ולמשך יומיים נדרש להשאיר ראש מורם ולהניח קומפרסים קרים מידי שעה. עד הסרת התפרים כשבוע וחצי לאחר הניתוח, יש להמשיך עם מריחת המשחה על בסיס יומי, ללא פעילות גופנית ושפשוף אזור העיניים. אפשר לצפות לתוצאות המלאות תוך מספר שבועות מיום הניתוח.

**חשוב לציין שעבור כל מטופל/ת אופן ביצוע הניתוח מותאם אישית ועשוי להיות שונה מהמידע שמוצג כאן למעלה.

במרפאה הפרטית של ד"ר ליאת ניתן לקבל מענה מקיף עבור מגוון הליכים כירורגיים - רפואיים ואסתטיים באזור הפנים והעיניים, שכולל ליווי צמוד של צוות מקצועי ומסור משלב הייעוץ ועד מעקב תוצאות.

אנחנו כאן לתת מענה