ניתוח להרמת גבות

צניחת גבות הינה תופעה מוכרת שנגרמת לרוב כתוצאה מרפיון הדרגתי וטבעי של השרירים והעור באזור המצח, מה שיוצר לעיתים מראה עייף או זעוף על פנינו. 

צניחת גבות לעתים מזוהה עם תופעת צניחת העפעפיים וישנם מקרים בהם אדם סובל משתי התופעות יחד. בכל מקרה יש צורך לעבור אבחון של מומה לאוקולופלסטיקה בשביל לגבש שיטת ניתוח אשר תותאם אישית למבנה האנטומי של פני המטופל ותבטיח תוצאות בטוחות ואסתטיות כאחד.

ניתן גם לשלב את ניתוח הרמת הגבות עם ניתוח עפעפיים עליונים ותחתונים, בנוסף לטיפולים אסתטיים לא פולשניים כמו בוטוקס, חומצה היאלורונית ו-Sofwave.

 

מהרגע הראשון שהגעתי לפגישת ייעוץ הרגשתי שאני בידיים טובות וההסבר המקיף והמקצועי נסך בי תחושת ביטחון ורוגע שנמשכה במהלך הניתוח ולאחריו.

שבוע לאחר ניתוח

לפני ואחרי:
הרמת גבות

מידע על ניתוח הרמת גבות

סוג טיפול

ניתוח להרמת גבות, למראה עיניים פתוח ורענן

משך הניתוח

עד שעה

הרדמה

מקומית / טשטוש / כללית

מהלך הניתוח והתאוששות

ישנן שתי גישות מרכזיות לניתוח הרמת גבות: לא ישירה  - עם חיתוך והרמה מקו השיער, או ישירה - עם חיתוך והרמה מקו הגבה. ד"ר ליאת אטס-פוקס ממליצה לרוב מטופליה על גישת הניתוח הישירה משום שהיא פחות פולשנית ובעלת תהליך החלמה קצר יותר.

תקופת החלמה

ביום הניתוח המטופל משתחרר הביתה כעבור כמה שעות ולמשך יומיים נדרש להשאיר ראש מורם ולהניח קומפרסים קרים מידי שעה. עד הסרת התפרים כשבוע וחצי לאחר הניתוח יש להמשיך עם מריחת המשחה על בסיס יומי, ללא פעילות גופנית ושפשוף האזור. אפשר לצפות לתוצאות המלאות תוך מספר שבועות מיום הניתוח.

**חשוב לציין שעבור כל מטופל/ת אופן ביצוע הניתוח מותאם אישית ועשוי להיות שונה מהמידע שמוצג כאן למעלה.

ד"ר ליאת אטס-פוקס היא רופאת עיניים מומחית באוקולופלסטיקה ואסתטיקה רפואית, אשר פתחה את המרפאה במכבים עם השאיפה להעניק טיפול מקצועי ויחס אישי בסביבה נעימה ונגישה למטופליה.

אנחנו כאן לתת מענה