הסרת עור עודף בעפעפיים עליונים

ניתוח עפעפיים עליונים, הידוע גם בשם בלפרופלסטיקה, הוא הליך כירורגי קוסמטי המבוצע על ידי מנתח אוקולופלסטי על מנת לשפר את מראה העפעפיים העליונים. הליך זה מועיל במיוחד עבור אנשים שיש להם עודפי עור, שומן או שרירים באזור שעלולים לגרום לתחושת כבדות, מראה עייף, מבוגר ואפילו לליקוי בשדה ראייה.

מדובר בהליך פשוט ובטוח יחסית שניתן לבצע בהרדמה מקומית, ולשלב עם ניתוחים נוספים באזור כמו הרמת גבות והחלקת שקיות מתחת לעיניים. ישנה חשיבות גבוהה באבחון של מומחה לרפואת עיניים אשר יגבש שיטת ניתוח מותאמת אישית, כדי להבטיח תוצאות אסתטיות ובטוחות כאחד. אנחנו מזמינים אותך להגיע לייעוץ במרפאתה הפרטית של ד"ר ליאת אטס-פוקס ולהתחיל לראות את ההבדל!

מרגע הביקור לפני הניתוח ועד הביקורת בשבוע שאחרי - הכל היה לעילא. התוצאה שבוע אחרי נראית טובה מאוד ומדויקת.

שבוע לאחר ניתוח

לפני ואחרי:
ניתוח עפעפיים עליונים

מידע על ניתוח הסרת עור עודף בעפעפיים

סוג טיפול

הסרת עור עודף בעפעפיים עליונים (בלפרופלסטי) ולעיתים הסרת בלט שומן ליצירת מראה מורם וטבעי

משך הניתוח

עד שעה

הרדמה

מקומית / טשטוש / כללית

מהלך הניתוח והתאוששות

טרם הניתוח מתבצע סימון מוקפד ומדויק באזור העפעפיים על פי מיקומי הסרת העור. בניתוח מבצעים חתכים בקמט הטבעי של העפעפיים העליונים, מסירים כל עודפי עור או שומן, ומהדקים את השרירים ליצירת מראה חלק וצעיר יותר.

תקופת החלמה

המטופל משתחרר הביתה כעבור כמה שעות ולמשך יומיים נדרש להשאיר ראש מורם ולהניח קומפרסים קרים מידי שעה. עד הסרת התפרים כשבוע וחצי לאחר הניתוח יש להמשיך עם מריחת המשחה על בסיס יומי, ללא פעילות גופנית ושפשוף אזור העיניים. אפשר לצפות לתוצאות המלאות תוך מספר שבועות מיום הניתוח.

**חשוב לציין שעבור כל מטופל/ת אופן ביצוע הניתוח מותאם אישית ועשוי להיות שונה מהמידע שמוצג כאן למעלה.

ד"ר ליאת אטס-פוקס היא רופאת עיניים מומחית באוקולופלסטיקה ואסתטיקה רפואית, אשר מציעה במרפאתה מעטפת מלאה עבור מגוון טיפולים כירוגיים ולא-כירורגיים לאחר אבחון מקיף, כולל ייעוץ וליווי אישי של צוות מקצועי וציוד מתקדם.

אנחנו כאן לתת מענה